Wyroby metalowe

KoszWyroby z metalu, to kategoria produktów, z których Nasza firma proponuje bardzo różnorodny asortyment. Wyroby metalowe to nie tylko garnki, ale również patelnie, kotły, platery, nożyczki, chochle, formy do ciast, tortownice, przyrządy kuchenne, noże kuchenne, nabieraki, cedzaki, miski czajniki, oraz wiele innych. Tak szeroka oferta, skierowana jest do wszystkich, nawet bardzo wymagających klientów. Zapewniamy bogaty wybór kształtów, rozmiarów oraz zdobień.

Od wielu lat jesteśmy dystrybutorem produktów firmy Emalia Olkusz. Naczynia proponowane przez firmę Olkusz, cieszą się dużą popularnością. Staranne wykonanie i różnorodność wzorów, to mocne strony Firmy. Nadają się do gotowania na kuchenkach gazowych, elektrycznych, jak również płytach ceramicznych. W sprzedaży oferujemy nie tylko naczynia w luzach i kompletach, ale także różnego rodzaju akcesoria do gotowania i pieczenia, pokryte powłoką teflonową. Zapewnia ona zdrowe i niskokaloryczne gotowanie, nieprzywieralność oraz łatwość utrzymania, zaspokajając tym samym najważniejsze oczekiwania klienta.
 

 Ponad to, w Naszej ofercie sprzedażowej proponujemy produkty takich firm, jak: Alda, SSW, Elopol, Artmet, Korkmaz, Ander, Metalkolor, Amefa, Gerlach, B&M, Emalia Rybnik, Marcopolo, Marmet.
   Na szczególną uwagę zasługują produkty- najwyższej jakości patelnie i garnki, pokryte powłoką greblonową, firmy Metalkolor. Naczynia odlewane są ręcznie wg określonych metod. Charakterystyczne właściwości stopów aluminium i grubość ścianek, powoduje szybkie nagrzewanie się, co w konsekwencji daje małe zużycie energii, natomiast równomierne rozchodzenie się ciepła, zapobiega uszkodzeniom- wypaczaniu się dna.
 

 Zachęcamy do odwiedzania naszej hurtowni i zapoznania się z bogatą ofertą produktów metalowych.