Sztucce

SztućceFirma MiK, w swojej hurtowni oferuje bogaty asortyment nakryć stołowych. Duża różnorodność wzorów noży, łyżek, widelców, widelczyków, łyżeczek, gwarantuje zadowolenie Naszych klientów.
   Jesteśmy regionalnym dystrybutorem firmy Gerlach, która słynie z produktów najwyższej jakości. Podstawowa oferta reprezentowana jest przez blisko pięćdziesiąt modeli sztućców. Znajdują się tam zarówno modele klasyczne, jak i nowoczesne, dizajnerskie, a nie rzadko wręcz futurystyczne. Nie brakuje również modeli dla najmłodszych- kolekcja Junior. Spora część oferty firmy Gerlach proponowana jest w czterech wersjach: jako sztućce z ornamentem zmatowionym, polerowane do wysokiego połysku, złoconym lub złocono- matowionym, oraz sztućce na specjalne zamówienie z graweracją. Wszystkie modele posiadają atest PZH i można je myć w zmywarkach. Wśród Klientów produkty te cieszą się wielkim uznaniem. Firma Gerlach udziela dożywotniej gwarancji na swoje sztućce, jest to dodatkowy atut wyrobów tej firmy.
   

Ponadto, w Naszej ofercie, można znaleźć wyroby innych producentów. Wśród nich są m.in. sztućce firmy Amefa, cenionej na całym świecie. Amefa oferuje szeroki asortyment różnego rodzaju sztućców. Modele Diana, Aurora, Prestige, jak również sztućce z serii Premiere Edition, charakteryzują się najwyższą jakością. Oferujemy kilkanaście pozycji asortymentowych tej firmy.
   Należą do nich nakrycia stołowe w kompletach, w atrakcyjnych cenach i wzornictwie. Firma Amefa, dzięki swojemu długoletniemu doświadczeniu, gwarantuje klientom wyroby najwyższej jakości.
   Dodatkowo, posiadamy w swojej ofercie sztućce, uznane na rynku, szczególnie wśród gastronomii. Fasony London, Bari Gastro, Natalia, cieszą się ogromną popularnością. Wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, nadają się do mycia w zmywarkach. W trosce o klientów gastronomicznych naszej Firmy, systematycznie utrzymujemy i uzupełniamy odpowiednie ilości wszystkich produktów, by zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.Amefa
 

Poza typowymi produktami z tej kategorii, mamy do zaoferowania bardzo wiele innych pozycji. Można znaleźć wśród nich m.in. łopatki do ciasta, łyżeczki do kiwi, łyżeczki cocktailowe, noże do masła oraz wiele pozycji skierowanych do najmłodszego pokolenia.
 

Ważnym elementem dotyczącym oferowanych przez nas sztućców, jest ich forma pakowania. Począwszy od sprzedaży na sztuki, poprzez pudełka flokowe, pudełka tekturowe, blistry, walizki, drewniane skrzynie i kasety. Forma opakowania stanowi ważny element sprzedażowy, który uatrakcyjnia towar.
   Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i zapoznania się z bogatą i różnorodnym asortymentem.