Szkło

SzkłoFirma MiK, od początku swojej działalności, ma w swej ofercie bardzo urozmaicony asortyment wyrobów szklanych. Są to produkty ze szkła użytkowego- zdobionego i czystego, jak również różnego rodzaju galanteria szklana- wazony, świeczniki, wazy, patery, itp. Asortyment obejmuje kilkaset różnych wzorów kieliszków, literatki, szklanki, naczyń żaroodpornych, dzbanków, półmisków, pater, kubków oraz pucharków do lodów. Nie sposób wymienić wszystkich produktów przez nas oferowanych.
 
 Od wielu lat współpracujemy z największym i niekwestionowanym dystrybutorem szkła w Polsce, Krośnieńskią Hutą Szkła '' Krosno'' S.A. Szkło tej firmy łączy w sobie oryginalne wzornictwo, kunszt wykonania i najnowsze osiągnięcia technologiczne.
   Bardzo wysoka jakość wyrobów i nieskazitelna bezbarwność masy szklanej osiągana jest dzięki wypracowanej przez lata metodzie produkcji oraz recepturze używanych składników. Szkło z Krosna, często nazywane jest „bezołowiowym kryształem”, co znakomicie charakteryzuje perfekcyjną przejrzystość produktów. Poza szkłem bezbarwnym, oferowana jest paleta szkła w kilkudziesięciu kolorach.
 
 Wiele firm bazując na produktach z Krosna, dodając swoje zdobienia, wytwarza własne niepowtarzalne kolekcje.       Systematyczne dostawy, a przede wszystkim trwałe partnerstwo z firmą Krosno S.A., pozwala na szybkie wprowadzanie nowości asortymentowych oraz przedstawianie klientom atrakcyjnej oferty cenowej. Umożliwiamy zakupienie produktów każdej kolekcji produkowanej przez Krosno S.A.
 
 Posiadamy także bogaty wybór galanterii szklanej, m.in.: półmiski, wazony, dzbanki, platery, pucharki, miski, salaterki. Produkty występują w różnych fasonach, ze szkła zdobionego jak i bezbarwnego. Charakteryzują się bardzo dobrą jakością i cieszą się sporo popularnością wśród klientów.
   IrenaWśród produktów znaleźć można towary takich firm jak wymieniane wcześniej Krośnieńskie Huty Szkła '' Krosno'' S.A., oraz Huta szkła Irena, Glasmark, Arcoroc- Luminarc, Wołomin, MM Commerce.
 
 Nieustannie dążymy do poszerzania naszego asortymentu. Wzbogacamy ofertę o nowe kolekcje, organizujemy akcje promocyjne, oraz wyprzedaże, by w pełni zaspokoić państwa potrzeby. Wszystkie niezbędne informacje o nowościach sprzedażowych przekażą państwu Nasi przedstawiciele. Aby zapoznać się z całą naszą ofertą serdecznie zapraszamy do odwiedzin Naszej hurtowni.