Artykuły plastikowe

Artykuły Plastikowe - miski, wiadra, pojemnikiFirma MiK posiada bogatą ofertę wyrobów z tworzyw sztucznych. Dbamy o to, by nasz towar był najwyższej jakości i trafiał w gust naszych klientów. Innowacje i design to nasze priorytety. Precyzyjnie dobrany asortyment, szeroka gama kolorów i wzorów, przykuwa uwagę, zwiększając możliwości wyboru klientów. Cykliczne promocje i wyprzedaże zwiększają zainteresowanie asortymentem Naszej Firmy.
  

Głównymi i uznanymi dostawcami naszej firmy są: Curver, Bentom, OKT, Lamela, Konex, York, Sanel, Artgos, Broplast, Domik, MTM, Polfix, Practic, Steuber Polska, Warmel.
   W naszym asortymencie znaleźć można: kosze, suszarki, wiadra, miski, pojemniki na żywność, chlebaki, ociekacze na sztućce, regały, skrzynki, pudełka, wkłady do zlewów i wiele, wiele innych. Dużą popularnością cieszą się również lustra, dywaniki łazienkowe, deski do prasowania, wycieraczki, których oferta jest bardzo szeroka.
   W kategorii artykułów do sprzątania, proponujemy bardzo duży wybór gąbek, ścierek, zmywaków, szczotek, zmiotek, szufelek, worków na śmieci i do odkurzaczy, oraz wiele innych.
  

Od lat proponujemy w sprzedaży wyroby znanej i cenionej firmy Vileda. Bogaty asortyment, wysoka jakość wykonania, ułatwia prowadzenie prac porządkowych. Szeroka gama produktów firmy Curver, jakość i przystępna oferta cenowa, sprawia, że klienci są bardzo zadowoleni.
  

Obok wyrobów z tworzyw sztucznych, prowadzimy również sprzedaż artykułów z drewna. Współpracujemy z firmą Domatex oraz Lignoterm. Posiadamy w asortymencie szeroką gamy galanterii drewnianej, m.in.: stolnice, deski do krojenia, łyżki, mątewki, łopatki, chlebaki, szczypce, wałki do ciasta, nożyki do smarowania i inne. Wszystkie produkty są bardzo dobrej jakości i cieszą się ogromną popularnością.
 

Serdecznie zapraszamy do Naszej hurtowni i do szczegółowego zapoznania się z szerokim proponowanych przez nas artykułów.