Artykuły dekoracyjne i upominki

Artykuły Dekoracyjne i UpominkiNasza Firma posiada również bardzo szeroką gamę upominków i artykułów dekoracyjnych. Cieszą się one dużą popularnością wśród Naszych klientów.
   Nie sposób wymienić wszystkich proponowanych produktów, jednak wśród szerokiej gamy artykułów dekoracyjnych znajdują się m.in.: stroiki ceramiczne, figurki, dzbanki, młynki, podstawki, półmiski, wazony, skarbonki, ramki na zdjęcia, obrazki, zegary, młynki do kawy, świeczki, olejki, lampy, itp. Oferujemy głównie artykuły importowane przez Naszą firmę, Grupawigor. Ponadto oferujemy w sprzedaży produkty firmy Koopman, Calido Viento i inne.
    Bardzo dużym zainteresowaniem cieszy się towar metaloplastyczny, stylizowany na starocie, w którego skład wchodzą: stojaki, półki, regały, wieszaki, kwietniki, gazetniki, skrzynki na listy, metalowe puszki.
Oprócz produktów dekoracyjnych i upominków, posiadamy w asortymencie produkty wiklinowe, t.j.: stojaki, kwietniki, półki, koszyki, kosze na bieliznę, chlebaki, itp. Naszym głównym dostawcą jest firma Eko-Wik, oraz producenci z zagranicy, od których towary są importowane.
   Oprócz produktów sprzedawanych cały rok, proponujemy również towary świąteczne- walentynkowe, bożonarodzeniowe, wielkanocne. Organizujemy promocje i sprzedaże, cieszące się dużym zainteresowaniem.